Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Öğrenci Yorumları

Mutemer Naşit
Mutemer Naşit
Google Yorumu

Gerçek bir İngilizce okulu arayan kişilere tamamen tavsiye edilir. Anadolu yakasının belki de en iyisi.

Zafer Muratoğlu
Zafer Muratoğlu
Google Yorumu

Gayet aciklayici bilgiler verdiler.

Alper Akgün
Alper Akgün
Google Yorumu

Çok iyi bir eğitim sistemi var

Mehmet Dursun Gülşen
Mehmet Dursun Gülşen
Google Yorumu

Çalışanların hepsi güler yüzlü ve ilgili

Melih Caylak
Melih Caylak
Google Yorumu

En iyi yabancı dil kursu çok başarılılar

Sibel Yorulmaz
Sibel Yorulmaz
Google Yorumu

İngilizce öğrenmek için tüm imkanları öğrencisine sunan ve her zaman onların yanında olan, eğitim kadrosunu, sistemini oturtmuş, işini ciddi yapan profesyonel eğitim kurumu

Yeşim Tosun
Yeşim Tosun
Google Yorumu

Amerikan Kültür Maltepe Dil okulundan almış olduğum eğitimden çok memnunum. Öğretmenlerime ve sevgili yöneticilerime teşekkür ediyorum. İngilizce eğitimi düşünen öğrencilere değerlendirme konusunda tavsiye ederim.

Burcu
Burcu
Google Yorumu

Cok güzel bir ortam hem öğrenip hem eğleniyoruz.Özellikle öğrenci islerindeki Aysun Hanım her konuda yardımcı oluyor işlerimizi kolaylaştırıyor.Ögretmenleri cok kaliteli ve seviyeli.C1e kadar devam edicem.

Ceren Tube
Ceren Tube
Google Yorumu

Kızımın İngilizcede ki başarısının yegane sebebidir Amerikan Kültür Maltepe Şubesi. Şimdi ayrıca İspanyolca için de devam edicez. Yönetimi, eğitmenleri ve çalışanları...hepsine de ayrı ayrı teşekkür ederim. Çocuklarımız için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Başarılarının devamını dilerim.

Arzu Yavuz
Arzu Yavuz
Google Yorumu

İlkokul 2. Sınıfta oğluma İngilizceyi sevdiren ve eğitim hayatı boyunca İngilizceyi ders olmaktan ziyade bir etkinlik olarak görmesini sağlayan kurumdur.

çba avş
çba avş
Google Yorumu

Eğitim kalitesi yüksek. Genç güvenilir başarılı eğitim kadrosuyla çocuklarımızı gençlerimizi geleceğe hazırlayan başarılı bir kurumdur. Başarılarının artarak devam etmesini diler başta kurum yöneticilerine öğretmenlerimize ve tüm çalışan kadromuza gönülden teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Kayı KAYA
Kayı KAYA
Google Yorumu

Sınıflar teknolojiye uygun, temiz ve hijyenik. Turgay beyle tanıştım kibar güler yüzlü cana yakın bir kişilik. Neredeyse 15 saat kadar ek ders fazlam vardı ücret almadılar. Hassasiyetleri için teşekkür ediyorum.

Batuhan Demir
Batuhan Demir
Google Yorumu

2 aydır Coşkun Hoca’dan özel ders alıyorum, bu kısa sürede gelişimime olan katkısı ve ilgisi için teşekkür ederim.

Emre Eren
Emre Eren
Google Yorumu

3 aydır öğrencisi olduğum Maltepe Amerikan Kültür Dil Okulu başladığım günden bugüne bana iyi bir gelişim sağladı. Eğitmenlerin tutumu çok nazik ve arkadaşça. Özellikle speaking club ve makeup club programları dil gelişimine iyi bir katkı sağlıyor. Tavsiye ederim memnun kalacaksınız

Omer Sensus
Omer Sensus
Google Yorumu

Kızımı destelemek ve okulda ki eğitim seviyesinin üzerine çıkarmak için araştırarak, Maltepe Amerikan Kültür’e 2022 eylül ayında kayıt olduk. Çok başarılı bir dönem geçirerek bugüne geldik. Günlük ihtiyaçlarını giderebilecek kadar dil bilgisine ve kelime hazinesine sahip oldu. En çok kullanılan zamanlar ve diğer cümle yapılarında çok rahat, kelime hazinesi ise inanılmaz derecede iyi gözüküyor. Özellikle sınıf öğretmeni olan Özge Dorman’ın etkisini gözardı edemem. Disiplinli olması ve bir o kadar dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirmesi, çocuklara dil eğitimini sevdirmesi, kızımın başarısını getirdi. Bu sene başlayacağı ve ilk senesinde İngilizce eğitim ağırlıklı olacak okulunda da benzer bir eğitimciye rastlar diye umut ediyorum. Yabancı dil eğitiminde kurs yüksek kurs ücretleri ödeyerek kurumun ve eğitimcilerin konuları enjekte etmesini beklemek doğru bir yaklaşım değil. Eğer öğrenci gerekli zamanı ayırmaz ve yeteri kadar günlük hayatına sokmaz ise bu iş gerçekten zor. Bu konuda da Özge Hanım'ın yönlendirmeleri büyük verim almamızı sağladı. Kurumların en büyük başarısının doğru eğitimci kadrolarını seçmek olduğunu düşünüyorum.

Gülsüm Kaya
Gülsüm Kaya
Google Yorumu

Amerikan kültürden kısa bir süreliğine almanca eğitimi aldım ve Sevgi Çoban hocama çok teşekkür ederim gerek ilgisi gerek konuşmaya teşvik etmesi benim dili sevmemi sağladı. Derslerde sürekli farklı cümle örnekleriyle konuyu anlayana kadar konuşturmasının bana çok fazla katkısı oldu. Klasik Almanca derslerinden farklı olarak sürekli dile maruz bırakması siz konuşana kadar örneklerle öğretmesinin bende büyük bir ilerleme gösterdiğini söylebilirim. İyi ki Sevgi hocamla tanışmışım diyorum Almancayı sevdiren hocam🫶🏽